gru 2, 2015

Posted by in Wakacje a hotele | 0 Comments

Sezon wakacyjny, a co z naszymi pupilami

images (20)Gdy zaczyna się sezon wakacyjny, wiele z nas planuje wakacje. Często wyjeżdżamy do rodziny lub decydujemy się na pobyt zagranicą. Obojętnie jakie wakacje zamierzamy spędzić, musimy wybrać odpowiednie miejsce i dokonać rezerwacji – jeśli chodzi o typowe wczasy. Jednak zanim dokonujemy rezerwacji, powinniśmy zdecydować na jak długo chcemy wyjechać i ile osób pojedzie z nami. W tym celu też wpłacamy zaliczę, która potwierdza naszą rezerwację.

Kiedy wybierzemy miejsce i dokonamy rezerwacji, częstym problem jest co zrobić z naszym domowym pupilem. Jeśli chodzi o pobyty w Polsce, niektóre hotele, a nawet pensjonaty godzą się na to, aby zwierzątka towarzyszyły z nami. Są one odpowiednio przygotowane na takie stacje i pozwalają, aby klienci wraz z pupilami czuli się dobrze. Jednak co zrobić z wyjazdem zagranicę? Taki kot czy pies musi mieć założoną specjalną książeczkę od weterynarza, w której znajdą się wszystkie niezbędne szczepienia. A także nieodłącznym elementem jest paszport, w celu zgłoszenia, że nasze zwierze z nami podróżuje.

Jeśli jednak w naszym mieszkaniu hodujemy nieco inne zwierzątka, takie jak rybki, chomiki, świnki morskie i wiele innych – to powinniśmy poszukać dla nich inne wyjście, ponieważ takie zwierzęta na pewno nie poleca z nami na wakacje. Najlepszym rozwiązaniem, będzie jeśli oddamy je pod opiekę do babci lub kuzynki. Wtedy będziemy mieli pewność, że są one bezpieczne i nic im nie zagraża.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>