Hotele w Zakopenem

zakopane_aparthotel-bellamonte_1_1Zakopane obfituje w miejsca noclegowe. Najzamożniejsi turyści wybierają luksusowe hotele. Jednym z takich miejsc jest czterogwiazdkowy Hotel CROCUS przy ul. Chałubińskiego, gdzie nocleg kosztuje od 400 do 1200zł. Hotel ten cechuje się wysokim standardem. Jest tam elegancka restauracja i nowoczesne SPA. Hotel posiada 98 miejsc noclegowych w 49 luksusowo urządzonych pokojach i apartamentach. Leży w bezpośrednim sąsiedztwie Tatrzańskiego Parku Narodowego, w pobliżu Wielkiej Krokwi, kompleksu narciarskiego Nosal i kolejki linowej na „świętą” górę narciarzy Kasprowy Wierch.

Inny interesujący hotel to Murowanica w Zakopanem, który łączy tradycję i nowoczesność.. Obiekt leży przy Drodze do Kuźnic w bezpośrednim sąsiedztwie kolejki na Kasprowy Wierch, otoczony jest szlakami  spacerowymi Tatrzańskiego Parku Narodowego. W hotelu jest 35 komfortowych i nowoczesnych  apartamentów wyposażonych w aneks kuchenny, z przytulną sypialnią, salonem z telewizorem LCD, dostępem do Internetu oraz przestronną łazienką z dużą kabiną prysznicową i podgrzewaną podłogą. Hotel ma 14 metrowy basen z kaskadą, brodzikiem dla dzieci,  podgrzewaną wodą z przeciwprądami oraz 2 sauny parową i fińską.

Hotel oferuje wyprawy na quadach, loty widokowe, paintball, speedball, park linowy, wspinaczki górskie, ogniska, grille i kuligi. W odległości kilometra jest skocznia Wielka Krokiew, 400 metrów od hotelu do dyspozycji turystów jest tor lodowy.