Hotele w Bieszczadach

2Bieszczady to góry, które każdy powinien odwiedzić. Do dyspozycji turystów jest tam wiele miejsc noclegowych. Od hoteli po kwatery agroturystyczne. W Hoczwi koło Leska znajduje się Hotel i Restauracja SALAMANDRA. Można tam przenocować za 130 do 400zł. Hotel osiada komfortowo wyposażone pokoje i apartamenty oraz restaurację serwującą znakomite tradycyjne potrawy kuchni polskiej i międzynarodowej. Impresja Krasiczyn to również bardzo dobry hotel w Bieszczadach.  Impresji Krasiczyn leży tuż przy renesansowym Zamku z przełomu XV/XVI w Krasiczynie, w odległości 10 km od  Przemyśla.

To połączenie pensjonatu i hotelu, który powstał po przebudowaniu stajni i spichlerzy należących niegdyś do Rodu Sapiehów. Jest tam  90 miejsc noclegowych w pokojach 1-,2-,3-,4-osobowych, z pełnym węzłem sanitarnym, tv sat i radiem.  Turyści mogą skorzystać z takich atrakcji jak: wypożyczalnia rowerów, bilard, rzutki, ping-pong, dvd. Hotel organizuje przejażdżki konne z przewodnikiem po Krasiczynie, wieczory przy ognisku połączone z pieczeniem kiełbasek i zabawą przy muzyce i kameralne wieczory przy kominku. Pośredniczy w organizowaniu wycieczek po woj. podkarpackim, Kresach Wschodnich, Bieszczadach i do Lwowa. Cena pokoju wynosi od 50 zł od osoby, dzieci do 1 roku bezpłatnie. W samym centrum Bieszczad, w uzdrowisku Polańczyk nad brzegiem Jeziora Solińskiego znajduje się Hotel Zephyr.

To doskonałe miejsce wypadowe w góry ale także, a także dla miłośników żagli i sportów wodnych. W sąsiedztwie jest 6 przystani jachtowych i plaża z wypożyczalnią sprzętu wodnego. Obiekt posiada 52 miejsca noclegowe w komfortowych pokojach i monitorowany parking.